Hakkımızda


  

 
  TARİHÇEMİZ

2011 yılından beri faaliyet gösteren .com; enerji dolu uzman kadrosu, orjinal ve güvenilir ürün yelpazesinin yanı sıra müşterilerine sunduğu sınırsız destek hizmetleriyle sağlık ve güzellik sektörüne hızlı bir giriş yapmış ve kısa sürede internet üzerinde aranan, güvenilir bir firma haline gelmiştir. Her zaman dürüstlük ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine amaç edinen 
.com; içinde binlerce ürün barındıran geniş ürün yelpazesi, müşteri odaklı yaklaşımı, sürekli yenilediği güncel servisleri ve hizmetleri ile sağlık ve güzellik sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya her geçen gün hızla devam etmektedir. 


.com'dan almış olduğunuz bütün ürünler kendi tedarikçi ve distribütörlerinden tamamen yasal şartlarda temin edilmiş orjinal ürünler olup, sizlere faturaları kesilerek  Dermokozmetik Ltd. Şti. güvencesi altında gönderilmektedir.


  MİSYONUMUZ
 

  •  -- Müşterilerimize geniş ürün yelpazemiz sonucunda oluşan binlerce ürün arasından seçim yapma imkanı sağlamak..
  •  -- Ürünlerimizle ilgili herzaman en güncel ve uygun kampanyaları oluşturmak..
  •  -- Bir e-ticaret sitesinde olabilecek hertürlü ödeme seçeneğini sunmak (mobil ödeme, kapıda ödeme, paypal yoluyla veya havale & eft yoluyla ödeme..)
  •  -- Müşterilerimizin sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak..
  •  -- Siparişlerinizi aynı gün içerisinde tercih edilen kargo şirketine, tercih edilen şekilde teslim etmek..
  •  -- Seçkin dermokozmetik firmaların en son çıkan ürünleri ve güncel kampanyaları hakkında sizleri bilgilendirmek.. 
  •  -- Müşterilerimize sunabileceğimiz en kaliteli hizmeti sağlamak..

        İlk günümüzden beri değişmeyen bu misyonumuzun tek amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 
 

  VİZYONUMUZ
 

Müşterilerimizin yaşamlarında daha mutlu, daha sağlıklı ve daha bakımlı olmaları için onlara sağlık ve güzellik danışmanlığı sunmak, müşterilerimizi hiçbir karşılık gözetmeksizin her koşulda memnun edebilmektir.  VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

          
         Müşteri Odaklı Olmak
               
Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak
               •Sadelik
               •Samimiyet
               •Tutarlılık
 

         Değer Yaratmak
              
•Etkinlik ve Verimlilik
               •Dürüstlük-Güvenilirlik
               •İnsanlara ve Çevreye Saygı


        
Birlikte Başarmak

               İçtenlik ve Açıklık
               •Yaratıcılık
               •Sürekli Gelişim

 

 
  GÜVENLİĞİNİZ İÇİN
 
Web sitemiz üzerindeki tüm kredi kartı işlemleri güvenliğiniz açısından "128 Bit SSL" güvenlik alanı içinde, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme ile yapılmaktadır. Günümüz bilgisayar teknolojisi ile 128 bitlik bir şifrenin kırılması onlarca yıl alabilmektedir. Sitemizde yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz gibi özel bilgilerinizin de üçüncü şahısların eline geçme ihtimali, günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartınızı herhangi bir kişiye verdiğinizde olandan daha azdır. Kredi kartı numaranızı giriş yaptığınız ekran sadece siz ve banka arasında görüntülenebilmektedir. Bu ekrana .com ailesi olarak bizlerin ulaşabilmesi kesinlikle söz konusu değildir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve işleminiz %100 güvenli bir şekilde sonlandırılır. 
 
  
 ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME


Biz .com ailesi olarak bir konuda sizleri özellikle bilgilendirmek istiyoruz. İnternet sitemiz üzerinden reçeteli ilaç satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Halk sağlığı açısından doktor kontrolü olmadan arkadaş tavsiyesi veya reklam vasıtasıyla yanlış bilgilendirmeler sonucu alabileceğiniz ürünler, sağlığınız açısından tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler hiçbir şekilde sitemizde satılamaz! Sitemizde bulunan tüm ürünler Tarım ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler olup, uzman kadromuzun onayından geçerek sitemize dahil edilmektedirler.  


  

 

Bülten

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için üye olun!

American Express, Visa, Mastercard, Eft, Havale, 3D Secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.