Tükendi
Avene

Avene Antirougeurs Jour Emülsiyon Spf 20 40ml (Kızarıklık Karşıtı)

AVN36
VAR

69,90
Stok Durumu : Lütfen Telefon İle Teyit Ediniz
- +
Favorilere Ekle
BİZ SİZİ ARAYALIM

Sorularınız için WHAT’S UP No.(0532) 737 86 37

Avene Antirougeurs Jour Emülsiyon Spf 20 40ml (Kızarıklık Karşıtı Bakım)

  Cilt kızarıklığının çeşitli sebepleri vardır. Açık tenli kişilerde daha yüksek oranda görülen bu durumun kılcal damarların yüzeye yakın olması ve hızlanmış kan dolaşımı ile ilgili olduğu söylenebilir. Sıcak, soğuk, güneş, buhar, ilaçlar, stres, bazı baharatlı gıdalar cildin kan dolaşımını hızlandırabilir. Kan damarlarının yüzeye çıkması ya yapısaldır, ya da sonradan edinilmiştir. Özellikle açık tenli bir cilde sahip olunması durumlarında genetik olarak bazı hassasiyetlerin bulunması ve çevresel etkenler cilde daha fazla zarar verir.

     Cildin çok sayıda çeşitli görevleri olan hücreleri vardır. Bu hücrelerden bazıları çevresel etmenlere karşı savaşarak cildin damarlarını ve diğer hücrelerini korur. Çevresel etkenler arasında en önemli olan bilindiği gibi ultraviyole ışınları yani güneştir. Özellikle UVA cildin dermis tabakasına kadar rahatlıkla iner. Buradaki yapıları olumsuz yönde etkiler, bu yüzden cilt kırışır, kurur, lekelenir, damarlar deforme olabilir, hatta kanser olabilir. Sonuç olarak çeşitli etkenler altında cilt yüzeyinde kızarıklıklar görülebilir.

     Cilt yüzeyinde görülen kızarıklık bakımı için geliştirilmiş çeşitli ürünler bulunmakla birlikte avene Antirougeurs Jour Emülsiyon Spf 20 Kızarıklık Karşıtı Bakım ürünü bunlardan biridir. Avene kırarıklık karşıtı bakım kremi geçici ya da yaygın kızarıklık sorunlarında özellikle normal ve ya karma cilt yapılarında etkili bir bakım ürünüdür. Kızarıklık giderici etkisinin yanında 20 faktör güneş koruma etkisi de bulunmaktadır. Formülü ruscus ekstresi bakımından oldukça zengindir. Bu sebepten ötürü cilt yapısında görülen mikro sirkülasyonu düzenleyici etki gösterir. Ayrıca içerdiği avene termal suyu sayesinde cilt yüzeyinde anında ferahlık ve rahatlık etkisi sağlar.

 
Kullanımı:
Sabahları iyice temizlenmiş cilt üzerine tatbik edilmelidir. Göz çevresi için uygun bir ürün değildir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Uzman Desteği / Müşteri Yardım

Bülten

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için üye olun!

American Express, Visa, Mastercard, Eft, Havale, 3D Secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.